Főoldal / Univer csoport / Univer Product Zrt. / Értékesítői hálózat

Értékesítői hálózat

Név
Telefon
E-mail cím
Terület

Fleischmann Krisztina
Értékesítési- és marketing vezérigazgató helyettes

+36 76 518-100

krisztina.fleischmann@univer.hu

 

Katona Péter
Értékesítési Igazgató

+36 76 518-160

peter.katona@univer.hu

 

Tubak Andrea
értékesítési projekt menedzser

+36 30 232-4995

andrea.tubak@univer.hu

 

Kenyeres Rita
Key account manager

+36 30 667-0243

rita.kenyeres@univer.hu

 

Balanyi Anikó
Key account manager

+36 30 207-0027

aniko.balanyi@univer.hu

 

Füzesi Marcell
Key account manager

+36 30 973-9851

marcell.fuzesi@univer.hu

 

Kurta Zoltán
Key account manager

+36 30 224-8643

zoltan.kurta@univer.hu

 

Bazsó Rita
Marketing vezető

+36 76 518-153

rita.bazso@univer.hu

 

Kobeláné Juhász Krisztina
Értékesítési koordinátor

+36 76 518-118

kriszti.kobelane@univer.hu

 
BUDAPESTI RÉGIÓ

Kozma Péter
Területi vezető

+36 30 973-9755

peter.kozma@univer.hu

Budapest

Farkas Tibor

+36 30 294-0769

tibor.farkas@univer.hu

Budapest, Komárom-Esztergom

Ferenczy Zsuzsa

+36 30 973-9720

zsuzsa.ferenczy@univer.hu

Budapest, Komárom-Esztergom

Kara Kolozs

+36 30 224-5678

kolozs.kara@univer.hu

Budapest, Fejér

Pap Katalin

+36 30 442-6255

katalin.pap@univer.hu

Észak-Pest, Nógrád, Heves

Mali Ágnes

+36 30 216-9551

agnes.mali@univer.hu

Budapest, Pest

NYUGAT-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

Beczők Frigyes
Területi vezető

+36 30 224-1623

frigyes.beczok@univer.hu

Vas, Zala

Káldy Márta

+36 30 224-8744

marta.kaldy@univer.hu

Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom (Tatabányáig)

Lázárné Szanics Rózsa

+36 30 565-6595

rozsa.szanics@univer.hu

Vas, Zala

Döbrönténé B. Csilla

+36 30 972-2765

csilla.brindzak@univer.hu

Somogy, Baranya

Kerekes Jánosné

+36 30 913-3319

janosne.kerekes@univer.hu

Veszprém, Fejér

KELET-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

Kovács Attila
Területi vezető

+36 30 465-0933

attila.kovacs@univer.hu

Kelet-Magyarország

Popovics Gábor

+36 30 382-0704

gabor.popovics@univer.hu

Csongrád, Békés-Bács déli része

Simó Hajnal

+36 30 498-7284

hajnal.simo@univer.hu

Bács-Kiskun, Pest déli részre

Bokor Elek

+36 30 973 9853

elek.bokor@univer.hu

Borsod

Bugyáné Folytán Tünde

+36 30 972-4036

tunde.folytan@univer.hu

Hajdú-Bihar, Nyírség déli része, Békés északi része

Kanyó Ildikó

+36 30 972-3965

ildiko.kanyo@univer.hu

Szabolcs-Szatmár-Bereg

GASZTRONÓMIA

Almási Mónika Gasztronómiai vezető

+36 30 974-9421

monika.almasi@univer.hu

Országos

Kapitány Péter
Élelmiszeripari referens

+36 30 606-8152

peter.kapitany@univer.hu

Országos

BUDAPESTI RÉGIÓ

Bagyinszki Csaba
Senior Szálloda és éttermi referens

+36 30 852-8446

csaba.bagyinszki@univer.hu

Budapest, Pest

Oldal Olivér
Senior Közétkeztetési referens

+36 30 972-9110

oliver.oldal@univer.hu

Budapest, Pest, Nógrád

Krajsekné Boór Tünde
Közétkeztetési referens

+36 30 981-2778

tunde.boor@univer.hu

Budapest, Pest

Pataki Gábor
Szálloda és éttermi referens

+36 30 976-3453

gabor.pataki@univer.hu

Budapest, Pest

Hubik Alexandra
Szálloda és éttermi referens

+36 30 183-4649

alexandra.hubik@univer.hu

Budapest

NYUGAT-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

Pápai Szabolcs
Senior Szálloda és éttermi referens

+36 30 262-7499

szabolcs.papai@univer.hu

Vas, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom

Döbrönte Balázs
Senior Közétkeztetési referens

+36 30 973-9934

balazs.dobronte@univer.hu

Zala, Somogy, Tolna, Baranya

Keizer Florentina
Közétkeztetési referens

+36 30 608-4392

florentina.keizer@univer.hu

Vas, Fejér, Veszprém, Győr-Moson, Komárom-Esztergom

Wölfinger Csilla
Szálloda és éttermi referens

+36 30 423-5690

csilla.wolfinger@univer.hu

Vas, Veszprém, Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron

Tütő Péter
Szálloda és éttermi referens

+36 30 608-7116

peter.tuto@univer.hu

Somogy, Tolna, Baranya

KELET-MAGYARORSZÁGI RÉGIÓ

Asztalos József
Senior Szálloda és éttermi referens

+36 30 968-9866

jozsef.asztalos@univer.hu

Bács-Kiskun, Csongrád, Békés

Szabó Krisztián
Senior közétkeztetési referens

+36 30 854-0427

krisztian.szabo@univer.hu

Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú-Bihar, Szabolcs

Fodor Zsanett
Szálloda és éttermi referens

+36 30 525-7716

zsanett.fodor@univer.hu

Hajdú-Bihar, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok

Katona Henriett
Szálloda és éttermi referens

+36 30 608-6502

henriett.katona@univer.hu

Heves, Nógrád, Borsod

Kókai Beáta
Közétkeztetési referens

+36 30 913-6829

beata.kokai@univer.hu

Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Jász-Nagykun-Szolnok

KÜLKERESKEDELMI OSZTÁLY

Katona Áron
külkereskedelmi vezető

+36 76 518-126

aron.katona@univer.hu

 

Balog Éva

+36 76 518-186

eva.balog@univer.hu

 

Szabó Istvánné

+36 76 518-180

szabo.istvanne@univer.hu

 

Márki-Lőrinczi Anikó

+ 36 76 518-162

aniko.markilorinczi@univer.hu

 

Dr. Domjánné Nagy Dóra

+36 76 518-158

dora.domjanne@univer.hu

 

Pintérné Gálfi Zsuzsanna

+36 76 518-166

zsuzsanna.pinter@univer.hu

 
Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége:
http://ec.europa.eu/consumers/odr/