Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Villamos Energetikai menedzser / Energetikus

Villamos Energetikai menedzser / Energetikus

Betöltendő munkakör: Villamos Energetikai menedzser / Energetikus

Az Univer Product Zrt. Szolnoki úti telephelyére Villamos Energetikai menedzser/ Energetikus munkakörbe azonnali belépéssel kollégát keresünk

Feladat:

  • energetikusi feladatok végzése
  • a cég energetikai stratégiájának végrehajtásában való részvétel
  • erősáramú villamos hálózatok KÖF/KIF, transzformátorok felügyelete
  • a biztonságos üzemmenet biztosítása
  • villamosenergia gazdálkodás, kapacitás lekötések
  • vízgazdálkodás, kutak, víztorony  felügyelete
  • vízhálózat-, szennyvízkezelő karbantartása, üzemeltetése
  • vízminőség biztosítása
  • energia és víz költségterv készítése
  • energia továbbszámlázása
  • fajlagos fogyasztások figyelése
  • új megtakarítási lehetőségek feltárása
  • energiafelhasználások tervezése, elemzése
  • hatóságokkal, idegen vállalkozásokkal történő kapcsolattartás
  • szabadpiaci energiahordózó beszerzések előkészítése
  • beszámolók, elemzések készítése

Elsődleges elvárások:

  • minimum erősáramú, villamosipari felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • gyors problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • előnyt jelent 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a karrier@univer.hu e-mail címre.

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: