Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Töltő-csomagológép kezelő / karbantartó

Töltő-csomagológép kezelő / karbantartó

Betöltendő munkakör: töltő-csomagológép kezelő / karbantartó

Az Univer Product Zrt. töltő-csomagológép kezelő/karbantartó munkakörbe, 3 műszakos munkarendbe munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • a töltő/csomagoló gép(sor) berendezéseinek hatékony és biztonságos, az előírásoknak megfelelő kezelése
  • a gyártáskísérő dokumentumok kitöltése
  • a termék, a csomagolási komponensek folyamatos ellenőrzése a minőségbiztosítás céljából
  • a gép minden állomásán figyeli a folyamatos termékáramlást
  • a higiéniai követelmények betartása
  • a többi gépkezelő munkájának támogatása a szét- és összeszerelésben,
  • az eszközök, berendezések folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (lakatos, gépszerelő)
  • önállóság és precíz munkavégzés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Mindszenti körút 57-59.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a karrier@univer.hu e-mail címre.

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: