Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Telepvezető-helyettes

Telepvezető-helyettes

Betöltendő munkakör: Telepvezető-helyettes

Az Univer Product Zrt. kecskeméti sütőüzemébe, telepvezető- helyettes munkakörbe, munkatársat keres.

Feladatok:

  • a sütőüzem költséggazdálkodásának folyamatos figyelemmel kísérése,
  • a gyártás és minőség felügyelete,
  • a gyártott termékek anyagfelhasználásának ellenőrzése,
  • a rendelkezésre álló munkaerő optimális elosztása
  • a kiszállítás hatékonyságának ellenőrzése
  • gépek berendezések eszközök, gyártási terület műszaki higiéniai állapotának ellenőrzése, megfelelőség biztosítása,
  • üzemviteli és adminisztratív feladatok ellátása,
  • vevői és rendszer auditok előkészítése és folyamatának végig kisérése,
  • HACCP elemzések készítése, élelmiszer biztonsági rendszer tovább fejlesztése, koordinálása.

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség,
  • középfokú nyelvvizsga (C típusú),
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség.

Előny jelent:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét, Mindszenti körút 37-39.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével a karrier@univer.hu e-mail címre.

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: