Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Minőségellenőr

Minőségellenőr

Betöltendő munkakör: Minőségellenőr

Az Univer Product Zrt. Szolnoki úti telephelyére, 3 műszakos munkarendbe, Minőségellenőr munkakörbe munkatársakat keres!

Feladatok:

  •  beérkező alapanyagok átvétele,
  •  félkész termékek, krémek analitikai vizsgálata,
  •  késztermék minősítése,
  •  gyártás felügyelete.

Elvárás:

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • kiegyensúlyozottság,
  • csapatmunkára való készség,
  • nagy teherbíró képesség.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet.

Előny: hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát, várjuk a karrier@univer.hu e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: