Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Minőségellenőr

Minőségellenőr

Betöltendő munkakör: Minőségellenőr

Az Univer Product Zrt. Minőségellenőr munkakörbe 3 műszakos munkarendben Munkatársakat keres

Feladatok:

  • beérkező alapanyagok átvétele,
  • félkész termékek, krémek analitikai vizsgálata,
  • késztermék minősítése,
  • gyártás felügyelete.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • kiegyensúlyozottság,
  • csapatmunkára való készség,
  • nagy teherbíró képesség.

Amit kínálunk:

  • verenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • kellemes munkahelyi légkör.

Előny: hasonló területen szerzett szakmai tapasztalathasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, 2017. július 14. napjáig várjuk a karrier@univer.hu e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: