Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Kazánfűtő, kazánkezelő

Kazánfűtő, kazánkezelő

Betöltendő munkakör: Kazánfűtő, kazánkezelő

Az Univer Product Zrt. Mindszenti körúti telephelyére Kazánfűtő, kazánkezelő munkakörbe kollégákat keresünk.

Feladat:

  • 2-12 t/h teljesítményű gázkazánok berendezések kezelése, üzemeltetése időszakosan felügyeleti rendszerben

Munkarend:

  • középnyomású kazánkezelői képesítés
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • kecskeméti vagy Kecskemét közeli lakóhely

Elsődleges elvárások:

  • 3 műszak illetve vezénylés szerint

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • géplakatosi gyakorlat

A jelentkezéseket a karrier@univer.hu e-mail címen várjuk<./p>

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: