Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Értékesítési képviselő

Értékesítési képviselő

Betöltendő munkakör: Értékesítési képviselő, gasztronómiai területre

Az Univer Product Zrt. ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ munkakörbe, GASZTRONÓMIAI területre munkatársat keres Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jász- Nagykun Szolnok megyék területére.

 Feladatok:

  • új partnerek felkutatása, látogatása, szerződések megkötése,
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • akciók ismertetése, termékbevezetésekben való részvétel,
  • folyamatos kapcsolattartás a központtal.

Elvárások:

  • középfokú vendéglátóipari végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség,
  • lakóhely Debrecen és vonzáskörzetében.

Előny jelent:

  • felsőfokú, vendéglátó ipari végzettség,
  • szakács munkakörben szerzett tapasztalat,
  • idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • céges autó,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • munkavégzéshez szükséges IT eszközök.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje 2017. január 4-ig a karrier@univer.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!