Főoldal / Univer csoport / Állásajánlatok / Élelmiszeripari szakmunkás

Élelmiszeripari szakmunkás

Betöltendő munkakör: Élelmiszeripari szakmunkás

Az Univer Product Zrt. Mindszenti körúti telephelyére Élelmiszeripari szakmunkás munkakörbe 3 műszakos munkarendben Munkatársakat keres

Feladat:

  •  élelmiszer krémek-szószok gyártása,
  • számítógép vezérlésű mérlegrendszerek, keverők kezelése,
  • hőkezelő berendezések kezelése.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • élelmiszeripari végzettség (szakmunkás vagy szakközépiskola, élelmiszeripari gépész)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • Cafetéria,
  • hosszú távú munkahely,
  • kellemes munkakörnyezet.

Előny: hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a karrier@univer.hu e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatvédelmi nyilatkozat Felhasználási feltételek ©2015 Univer Product Zrt., Minden jog fenntartva
Az Európai Bizottságnak az 524/2013/EU Rendelet által létrehozott online vitarendezési platformjának (ODR) elérhetősége: